Lampy Bioptron - cennik

 

TYLKO U NAS PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
 
Zdrowie masz tylko jedno, nie szukaj nieudanych podróbek na aukcjach!
-----  Od 2003 roku prowadzimy sprzedaż na terenie całego   -----
 
ZAPRASZAMY DO DZIAŁU PROMOCJE !


BIOPTRON Pro 1  -UWAGA! Super promocja, szczegóły na telefon!

Aparat zaprojektowany do stosowania w domu, w szpitalach i centrach terapeutycznych, salonach piękności i klubach fitness. Ergonomiczna, dobrze dopasowana podstawa urządzenia, jak również możliwość dogodnego ustawienia korpusu sprawia, że lampa jest bardzo wygodna w użyciu. Wbudowany, elektroniczny panel ułatwia kontrolę prawidłowego czasu naświetlania. 
 
Cena katalogowa ze statywem podłogowym: sprzedaż wstrzymana (dostępne tylko statywy)
Cena katalogowa ze statywem stołowym: 7335 zł
Sprawdź cenę w zestawie - kliknij tutaj
 
 
 
Bioptron MedAll ze statywem TERAPIA ŚWIATŁEM 

W skład zestawu wchodzą:
- Bioptron MedAll
- Statyw do Bioptron MedAll

Cena katalogowa bez statywu: 3159
Cena katalogowa ze statywem: 3424
Sprawdź cenę w zestawie - kliknij tutaj
  
 

Zestaw do koloroterapii do Pro 1

Cena katalogowa: 2205 zł

Sprawdź cenę w zestawie - kliknij tutaj

 

 

 

OXY SPRAY STERILE

 Preparat w aerozolu powodujący nawilżenie i dotlenienie skóry. Szeroko stosowany jako środek oczyszczający i częściowo dezynfekujący skórę i powierzchnie ran przed naświetlaniem Bioptronem. Często używany jako samodzielny środek kosmetyczny odświeżający, nawilżający i optymalizujący działanie innych kosmetyków.

 Cena: 63 zł 250ml
  
 

  Aparat do masażu

Dzięki głowicy o pięciu końcówkach masujących zapewnia skuteczny masaż w warunkach domowych. Efekty masażu są porównywalne z masażem profesjonalnym. Aparat został zaprojektowany w taki sposób, żeby każdy jego użytkownik mógł łatwo i szybko poprawić sobie samopoczucie. Masaż usuwa zmęczenie, łagodzi ból mięśni, szczególnie spowodowany napięciem i stresem, poprawia stan energetyczny organizmu i działa ogólnie tonizująco na organizm.

Cena katalogowa: 715 zł

Sprawdź cenę w zestawie - kliknij tutaj

 

Elektroakupunkter

Super nowoczesny aparat do szybkiego uśmierzania bólu. Posiada 36 złoconych szpilek spełniających rolę igieł do akupunktury. Urządzenie działa na zasadzie elektronicznej stymulacji określonych partii ciała bez konieczności stosowania bolesnych nakłuć. Użytkownik sam reguluje intensywność i czas działania aparatu.
Stosowanie elektroakupunktera daje bardzo dobre rezultaty w przypadku tak powszechnych dolegliwości, jak: migrena, bezsenność, stres, bóle barku, kręgosłupa; pomaga także w osiągnięciu wzmocnienia energetycznego. Jest niezawodny w działaniu i prosty w obsłudze, jak wszystkie aparaty oferowane przez firmę Zepter.

Cena: 312 zł 
Sprawdź cenę w zestawie - kliknij tutaj
 


Therapy Air iON

Absolutnie niezrównany system oczyszczania i uzdatniania powietrza wewnątrz pomieszczeń z innowacyjnym MODUŁEM GENERUJĄCYM JONY UJEMNE - Therapy Air iON.

Cena: 3074 zł

Sprawdź cenę w promocji - kliknij tutaj